Uitslagen 242ste bondsfeest te Vaals op 17 Mei 2015

UITSLAGEN    242e BONDSFEEST VAN DE RKZLSB TE VAALS OP 17 MEI 2015
Schietuitslagen
A-Klasse
1 Wijlre
2 Voerendaal
3 Ubachsberg
4 Mechelen
5 Simpelveld
B-Klasse
1 Ubachsberg B1
2 Eys
3 Mechelen
4 Ubachsberg B2
5 Strucht
Drietallen
1 Vijlen
2 Valkenburg
01a Beste presentatie A-klasse
1 Ere Presentatie A klas (30,=) Mheer 71,4
2 1e Presentatie A klas (25,=) Strucht 70,7 nl
3 2e Presentatie A Klas (20,=) Vijlen 70,7 nl
4 3e Presentatie A Klas (15,=) Wijlre 70,4
5 0 Voerendaal 70,1
6 0 Epen 68,5
7 0 Margraten 69,3
8 0 Ubachsberg 69,2
9 0 Eys 69,2
10 Mechelen 64,0
01b Beste presentatie B-klasse
1 Ere presentatie B Klas (25,=) Simpelveld 65,0
2 1e Presentatie B klas (20,=) Houthem 64,0
3 2e Presentatie B Klas (15,=) Valkenburg 64,0
4 3e Presentatie B Klas (10,=) St.Geertruid 62,4
5 0 Meerssen 61,8
Tijdsoverschrijding presentatie
Ubachsberg -1,0
Epen -1,0
Houthem -2,0
Vijlen -2,0
02a Beste houding optocht A-klasse
1 Ere Optocht A Klas (30,=) Mheer 109,9
2 1e Optocht A Klas (25,=) Epen 109,8
3 2e Optocht A Klas (20,=) Strucht 109,1
4 3e Optocht A Klas (15,=) Vijlen 108,7
5 0 Wijlre 108,3
6 0 Ubachsberg 108,2
7 0 Voerendaal 108,0
8 0 Eys 107,7
9 0 Margraten 107,5
10 0 Mechelen 98,2
02b Beste houding optocht B-klasse
1 Ere Optocht B Klas (25,=) Simpelveld 104,5
2 1e Optocht B Klas (20,=) St.Geertruid 103,7
3 2e Optocht B Klas (15,=) Meerssen 103,4
4 3e Optocht B Klas (10,=) Houthem 102,9
5 0 Valkenburg 102,7
03a Beste defile A-klasse
1 Ere Defile A Klas (30,=) Vijlen 108,9
2 1e Defile A Klas (25,=) Mechelen 108,4
3 2e Defile A Klas (20,=) Wijlre 108,2
4 3e Defile A Klas (15,=) Epen 107,6
5 0 Ubachsberg 107,4
6 0 Margraten 107,0
7 0 Mheer 106,6
8 0 Voerendaal 106,5
9 0 Eys 106,1
10 0 Strucht 105,3
03b Beste defile B-klasse
1 Ere Defile B Klas (25,=) St.Geertruid 97,8
2 1e Defile B Klas (20,=) Houthem 94,2
3 2e Defile B Klas (15,=) Valkenburg 92,9
4 3e Defile B Klas (10,=) Meerssen 92,5
5 0 Simpelveld 92,2
04a Hoogste aantal Punt P.O.D. A klasse
1 Vijlen 288,3
2 Mheer 287,9
3 Wijlre 286,9
4 Epen 285,9
5 Strucht 285,1
6 Ubachsberg 284,8
7 Voerendaal 284,6
8 Margraten 283,8
9 Eys 283,0
10 Mechelen 270,6
04b Hoogste aantal Punt P.O.D. B Klasse
1 St.Geertruid 263,9
2 Simpelveld 261,7
3 Houthem 261,1
4 Valkenburg 259,6
5 Meerssen 257,7
09  Beste bordjesdrager
1 1e pr. Epen 36,4 nl
2 2e pr. Ubachsberg 36,4 nl
3 3e pr. Wijlre 36,4 nl
4 4e pr. Eys 36,3
5 0 Mheer 35,9
6 0 Strucht 35,8
7 0 Margraten 35,4
8 0 Meerssen 34,9
9 0 Simpelveld 33,6
10 0 Valkenburg 33,6
11 0 Voerendaal 33,4
12 Houthem 33,0
13 0 St.Geertruid 0,0
14 0 Vijlen 0,0
15 Mechelen 0,0
10  Mooiste uniform
1 1e Mooiste Uniform (25,=) Margraten 72,8
2 2e Mooiste Uniform (20,=) Epen 72,0
3 3e Mooiste Uniform (15,=) Mheer 71,6
4 0 Vijlen 71,3
5 0 Mechelen 71,0
6 0 Wijlre 70,9
7 0 Strucht 70,2
8 0 Ubachsberg 69,7
9 0 Voerendaal 69,7
10 0 St.Geertruid 68,5
11 0 Eys 68,3
12 0 Valkenburg 67,5
13 0 Houthem 67,2
14 0 Simpelveld 66,9
15 0 Meerssen 64,8
11  Mooiste geheel
1 1e Mooiste Geheel (25,=) Margraten 55,5
2 2e Mooiste Geheel (20,=) Epen 54,7 nl
3 3e Mooiste Geheel (15,=) Mheer 54,7 nl
4 0 Ubachsberg 54,6
5 0 Vijlen 54,1
6 0 Wijlre 54,0
7 0 Strucht 53,7
8 0 Mechelen 53,6
9 0 Voerendaal 53,2
10 0 Eys 53,0
11 0 Simpelveld 52,9
12 0 St.Geertruid 52,8
13 0 Houthem 51,5
14 0 Meerssen 50,8
15 0 Valkenburg 50,6
12 Beste vaandeldrager
1 1e pr. Eys 107,3
2 2e pr. Ubachsberg 106,0
3 3e pr. Mheer 105,4
4 4e pr. Margraten 103,9
5 0 Voerendaal 103,9
6 0 Vijlen 101,7
7 0 Epen 101,4
8 0 Strucht 101,2
9 0 Meerssen 100,6
10 0 Wijlre 99,8
11 0 Mechelen 99,5
12 0 Houthem 98,4
13 0 Valkenburg 98,3
14 0 St.Geertruid 93,4
15 0 Simpelveld 92,1
16  Beste commandant A.O.
1 1e pr. Ubachsberg 89,0
2 2e pr. Strucht 88,7
3 3e pr. Mheer 88,2
4 0 Vijlen 87,9
5 0 Eys 86,7
6 0 Voerendaal 86,3
7 0 Mechelen 85,5
8 0 Valkenburg 85,5
9 0 Epen 85,4
10 0 Margraten 85,2
11 0 Meerssen 85,1
12 0 St.Geertruid 83,5
13 0 Wijlre 82,3
14 0 Simpelveld 81,6
15 0 Houthem 80,4
25  Mooiste koning in uniform
1 1e pr. Epen 127,0
2 2e pr. Margraten 126,7
3 3e pr. Vijlen 126,5
4 0 Voerendaal 126,1
5 0 Wijlre 125,0
6 0 Eys 124,7
7 0 Meerssen 124,5
8 0 Simpelveld 124,3
9 0 Houthem 123,6
10 0 Mechelen 0,0
11 0 Mheer 0,0
12 0 St.Geertruid 0,0
13 0 Strucht 0,0
14 0 Ubachsberg 0,0
15 0 Valkenburg 0,0
26  Mooiste koning in jacquet
1 1e pr. Mheer 126,6
2 0 Ubachsberg 126,3
3 0 Mechelen 125,9
4 0
27  Mooiste koningin
1 1e pr. Ubachsberg 110,4
2 2e pr. Vijlen 109,4
3 3e pr. Mechelen 109,3
4 4e pr. Margraten 109,2 nl
5 0 Mheer 109,2 nl
6 0 Meerssen 107,9
7 0 Houthem 107,9
8 0 Simpelveld 107,8
9 0 Epen 107,6
10 0 Eys 107,3
11 0 Voerendaal 107,2
12 0 St.Geertruid 0,0
13 0 Strucht 0,0
14 0 Valkenburg 0,0
15 0 Wijlre 0,0
28  Mooiste keizer in uniform
1 1e pr. St. Geertruid 124,8
2 0 Wijlre 124,5
3 0
29  Mooiste keizer in jacquet
1 1e pr. Mheer 125,5
Houthem 124,8
30  Mooiste keizerin
1 1e pr. Mheer 107,3
2 2e pr. Houthem 107,2
Wijlre 106,2
31  Mooiste generaal
1 1e pr. Eys 126,5
2 0 Strucht 126,1
3 0 Vijlen 124,8
32  Modelste generaal
1 1e pr. Ubachsberg 147,8
2 Voerendaal 147,1
33  Mooiste bielemangroep
1 Mooiste Bieleman groep (25,=) Eys 160,4
2 0 Voerendaal 160,1
34  Mooiste bieleman
1 1e pr. Ubachsberg – M.Raven 160,4 nl
2 2e pr. Eys – B. Bormans 160,4 nl
3 0 Eys – E.Crijnen 160,3
4 0 Voerendaal – K. Keulers 160,1
5 0 Voerendaal – L. Hamers 160
37  Mooiste marketentstersgroep
1 1e Mooiste Marketentstersgroep (25,=) Eys 160,13
2 2e Mooiste Marketentstersgroep (20,=) Voerendaal 159,58
3 0 Epen 159,41
4 0 Vijlen 159,25
5 0 Margraten 159,17
6 0 Ubachsberg 157,97
38  Mooiste marketentster
1 1e pr. M. de la Rosette – Eys 160,5
2 2e pr. K. Messen – Eys 160,1
3 3e pr. C. in de Braek – Vijlen 159,9
4 I. Notermans- Epen 159,8
5 L.Hendriks – Eys 159,8
6 C. Smeets – Voerendaal 159,8
7 J. Smitsmans – Voerendaal 159,7
8 M.Bessems – Epen 159,5
9 S. Quadvlieg – Epen 159,5
10 R. Vossen – Epen 159,5
11 B. Colleije – Voerendaal 159,4
12 C. Smitsmans – Voerendaal 159,4
13 B.Aarts – Epen 159,3
14 M. Duijkers – Margraten 159,3
15 E. Lemmerlijn – Margraten 159,3
16 A.Mulleneers – Margraten 159,3
17 D. Bleser – Vijlen 159,3
18 R. Hesdal – Epen 159,2
19 S. Deliege – Vijlen 159,2
20 S. Mude – Epen 159,1
21 I. Loo – Margraten 159,1
22 G. Nieste – Margraten 159,0
23 T. Schreurs -  Margraten 159,0
24 K. Corten – Vijlen 158,6
25 N. Vilters – Ubachsberg 158,3
26 J. Senden – Ubachsberg 157,8
27 L. Sprokel – Ubachsberg 157,8
40  Muziekkorpsen 1e-divisie
1 1e prijs (25,=) Ubachsberg 84,65
41  Muziekkorpsen 2e-divisie
1 1e prijs (25,=) Wijlre 82,23
2 0 Houthem 80,60
3 0 Margraten 78,38
42  Muziekkorpsen 3e-divisie
1 1e prijs (25,=) Strucht 84,10
2 0 Mechelen 82,58
3 0 Eys 81,78
4 0 Epen 81,45
43  Muziekkorpsen 4e-divisie
1 1e prijs (25,=) Mheer 84,25
45  Beste tamboer-majoor
1 1e pr. Mheer 1711,0
2 2e pr. Mechelen 1706,0
3 3e pr. Ubachsberg 1690,0
4 0 Strucht 1680,0
5 0 Wijlre 1677,0
6 0 Epen 1673,0
7 0 Eys 1648,0
8 0 Houthem 1601,0
9 0 Margraten 1540,0
46  Solisten klaroen 1e-divisie
1 1e pr. Simpelveld – Esther Scheeren 82,7
47  Solisten tamboers 1e-divisie
1 1e pr. + promotie Vijlen – Jonas Garmann 89,8
52  Solisten tamboers 4e-divisie
1 1e pr. + promotie Voerendaal – Anouk Peeters 86,2
2 1e pr. + promotie Vijlen – Roel Smulders 86,1
52  Solisten klaroen 4e-divisie
1 1e pr. + promotie Ubachsberg – Ruud Conjaerts 87,1
53  Solisten klaroen 5e-divisie
1 1e pr. + promotie Vijlen – Ane Smulders 85,0
2 1e pr. Mechelen – Kyara Lindelauf 83,1
54  Solisten tamboers 5e-divisie
1 1e pr. + promotie Vijlen – Jarno Niks 87,2
2 1e pr. + promotie Vijlen – Robin Nix 85,7
3 Houthem – Jesse Backus 83,9
4 Strucht – Stefanie Nass 83,7
5 Strucht – Sydney Willems 83,2
6 Simpelveld – Shania Leurs 82,3
7 Mechelen – Jerrel Delnoy 82,2
8 Strucht – Donny Bovens 82,0
9 St. Geertruid – Joep Bisscheroux 81,3
10 Wijlre – Daan Otten 81,2
56  Solisten tamboers jeugd-divisie
1 1e pr. Eys – Milan Verpoort 84,9
2 1e pr. Wijlre – Marthijn van Wissen 83,9
3 1e pr. Ubachsberg – Cas Volf 82,6
4 1e pr. Houthem – Niek Ruiter 82,5
5 Houthem – Max Backus 82,4
6 St. Geertruid – Armando Volders 81,8
7 St. Geertruid – Adyene Volders 81,7
8 Margraten – Chiem Duijkers 81,8
9 Wijlre – Daniel van Wissen 81,2
57  Solisten klaroenen jeugd-divisie
1 1e pr. Strucht – Luc Nass 83,5
58  Beste commandant exercitie
1 1e pr. Voerendaal 48,5
2 2e pr. Mheer 46,0
3 0 Epen 45,5
4 0 Eys 45,0
5 0 Ubachsberg 43,5
59  Beste linker guide
1 1e pr. Mheer 16,5
2 2e pr. Epen 16,0 nl
3 0 Voerendaal 16,0 nl
4 0 Eys 15,0
Ubachsberg 15,0
60  Beste rechter guide
1 1e pr. Ubachsberg 16,5 nl
2 2e pr. Mheer 16,5 nl
3 0 Voerendaal 16,5 nl
4 0 Eys 16,0
5 Epen 15,5
61  Beste oude exercitie
1 1e pr. Ubachsberg 141,0
2 2e pr. Voerendaal 139,0 nl
3 0 Epen 139,0 nl
4 0 Eys 137,5
5 0 Mheer 137,0
Beste Schuttersvrienden,
Er zijn n.a.v. diverse meldingen enkele correcties gemaakt inzake de uitslagenlijst van het bondsfeest
te Vaals
De punten van beste defile en beste houding waren verwisseld. De juiste punten waren vermeld
maar bij de foutieve wedstrijd.
De punten staan nu bij het correcte wedstrijdonderdeel.
Tevens is de tijdsregistratie vermeld en verwekt in de uitslagen
Ook de uitslagen van de marketentsters zijn vermeld
Met vriendelijke groet,
Rob Smeets
Secretaris RKZLSB

Copyright © 2013. All Rights Reserved.