Uitslagen 252ste bondsfeest te Sint Geertruid op 2-6-2019

UITSLAGEN    252e BONDSFEEST VAN DE RKZLSB TE ST. GEERTRUID OP 2-6-2019
Schietuitslagen
A-Klasse
1 Mheer
2 Epen
3 Ubachsberg
4 Valkenburg
5 Simpelveld
B-Klasse
1 Mheer B1
2 Voerendaal B1
3 Wijlre B1
4 Ubachsberg B1
5 Strucht B1
Drietallen
1 Ubachsberg
2 Mheer
01a Beste presentatie A-klasse
1 Ere Presentatie A klas (30,=) Epen 52,1 NL
2 1e Presentatie A klas (25,=) Wijlre 52,1 NL
3 2e Presentatie A Klas (20,=) Vijlen 51,1
4 3e Presentatie A Klas (15,=) Mheer 50,9
5 Voerendaal 50,6
6 Margraten 50,3
7 Ubachsberg 50,2
8 Eys 48,6
9 Strucht 47,6
01b Beste presentatie B-klasse
1 Ere presentatie B Klas (25,=) Meerssen 48,4
2 1e Presentatie B klas (20,=) Vaals 47,2
3 2e Presentatie B Klas (15,=) Valkenburg 46,9
4 3e Presentatie B Klas (10,=) Simpelveld 45,1
5 Houthem 44,5
Tijdsoverschrijding presentatie
Strucht -1
02a Beste houding optocht A-klasse
1 Ere Optocht A Klas (30,=) Eys 55,8
2 1e Optocht A Klas (25,=) Margraten 55,4
3 2e Optocht A Klas (20,=) Wijlre 55,2
4 3e Optocht A Klas (15,=) Vijlen 54,8
5 Epen 54,6
6 Mheer 54,3
7 Strucht 54
8 Ubachsberg 53,9
9 Voerendaal 52,7
02b Beste houding optocht B-klasse
1 Ere Optocht B Klas (25,=) Simpelveld 51,5
2 1e Optocht B Klas (20,=) Valkenburg 50,4 NL
3 2e Optocht B Klas (15,=) Vaals 50,4 NL
4 3e Optocht B Klas (10,=) Houthem 49,7
5 Meerssen 49,1
03a Beste defile A-klasse
1 Ere Defile A Klas (30,=) Ubachsberg 69,5
2 1e Defile A Klas (25,=) Wijlre 69,3 NL
3 2e Defile A Klas (20,=) Epen 69,3 NL
4 3e Defile A Klas (15,=) Margraten 68
5 Strucht 66,9
6 Vijlen 66,9
7 Mheer 66,8
8 Voerendaal 66,4
9 Eys 66,3
03b Beste defile B-klasse
1 Ere Defile B Klas (25,=) Meerssen 63,8
2 1e Defile B Klas (20,=) Houthem 63,7
3 2e Defile B Klas (15,=) Valkenburg 62,6
4 3e Defile B Klas (10,=) Vaals 61,8
5 Simpelveld 61,1
04a Hoogste aantal Punt P.O.D. A klasse
1 Wijlre 176,6
2 Epen 176
3 Margraten 173,7
4 Ubachsberg 173,6
5 Vijlen 172,8
6 Mheer 172
7 Eys 170,7
8 Voerendaal 169,7
9 Strucht 168,5
04b Hoogste aantal Punt P.O.D. B Klasse
1 Meerssen 161,3
2 Valkenburg 159,9
3 Vaals 159,4
4 Houthem 157,9
5 Simpelveld 157,7
09  Beste bordjesdrager
1 1e pr. Eys 55,1
2 2e pr. Epen 55
3 3e pr. Margraten 54,8
4 4e pr. Voerendaal 53,5
5 Mheer 52,6
6 Wijlre 52,6
7 Simpelveld 52,5
8 Strucht 51,6
9 Ubachsberg 51,6
10 Houthem 51,5
11 Valkenburg 51,2
12 Meerssen 51,1
10  Mooiste uniform A- Klasse
1 1e Mooiste Uniform (20,=) Margraten 72
2 2e Mooiste Uniform (10,=) Strucht 71,9
3 Vijlen 71,7
4 Voerendaal 71,6
5 Eys 71,4
6 Mheer 71,2
7 Epen 71,1
8 Ubachsberg 70,4
9 Wijlre 69,4
10A  Mooiste uniform B -Klasse
1 1e Mooiste Uniform (20,=) Simpelveld 69,4
2 2e Mooiste Uniform (10,=) Valkenburg 68,4
3 Meerssen 67,1
4 Vaals 65,4
5 Houthem 65
11  Mooiste geheel A- Klasse
1 1e Mooiste Geheel (20,=) Margraten 55,4
2 2e Mooiste Geheel (10,=) Epen 55
3 Vijlen 54,7
4 Ubachsberg 54,6
5 Mheer 54,4
6 Voerendaal 54,4
7 Eys 54,1
8 Wijlre 54
9 Strucht 53,8
11A  Mooiste geheel B- Klasse
1 1e Mooiste Geheel (20,=) Simpelveld 52,1
2 2e Mooiste Geheel (10,=) Valkenburg 51
3 Houthem 49,5
4 Meerssen 49
5 Vaals 48,8
12 Beste vaandeldrager
1 1e pr. Ubachsberg 109,8
2 2e pr. Wijlre 109,4
3 3e pr. Eys 108,6
4 4e pr. Epen 107,4
5 Margraten 107,1
6 Voerendaal 106,6
7 Mheer 106,1
8 Strucht 105,4
9 Vaals 104,2
10 Simpelveld 104
11 Vijlen 103,6
12 Houthem 103,2
13 Meerssen 101,6
14 Valkenburg 100,5
16  Beste commandant A.O.
1 1e pr. Wijlre 146,4
2 2e pr. Margraten 145,4
3 3e pr. Ubachsberg 145,2
4 Vijlen 143,7
5 Eys 143,1
6 Epen 142,4
7 Mheer 142,4
8 Voerendaal 141,9
9 Valkenburg 141,3
10 Strucht 140,7
11 Vaals 138,7
12 Houthem 137,8
13 Simpelveld 137,8
14 Meerssen 137,5
25  Mooiste koning in uniform
1 1e pr. Voerendaal 127
2 2e pr. Vijlen 126,8
3 3e pr. Epen 126,3
4 Valkenburg 126
5 Ubachsberg 124,8
6 Wijlre 123,9
7 Eys 123,6
8 Meerssen 122,8
9 Houthem 122,2
10 Vaals 121
26  Mooiste koning in jacquet
1 1e pr. Strucht 126,6
2 Margraten 124,9
3 Mheer 121,4
4 Simpelveld 118,4
27  Mooiste koningin
1 1e pr. Vijlen 108,6
2 2e pr. Epen 108,1
3 3e pr. Strucht 107,4
4 4e pr. Voerendaal 106,9
5 Valkenburg 106,7
6 Meerssen 105,9
7 Ubachsberg 105,3
8 Eys 105
9 Houthem 104,9
10 Wijlre 104,6
11 Simpelveld 102,4
12 Vaals 101,4
13 Mheer 99,9
28  Mooiste keizer in uniform
1 1e pr. Wijlre 126,5
29  Mooiste keizer in jacquet
1 1e pr. Mheer 126,7
30  Mooiste keizerin
1 1e pr. Mheer 108,7
Wijlre 107,9
31  Mooiste Generaal
1 1e pr. Vijlen 107,9
2 Wijlre 107,6
3 Eys 107,2
32  Modelste generaal
1 1e pr. Ubachsberg 127,7
2 Voerendaal 124
3 Margraten 124
33  Mooiste bielemangroep
1 Mooiste Bieleman groep (25,=) Eys 157,65
2 Voerendaal 157,2
34  Mooiste bieleman
1 1e pr. Ubachsberg – M. Raven 162,1
2 2e pr. Eys – B. Bormans 158,6
Voerendaal – L. Hamers 157,6
Voerendaal – O. Caubo 156,8
Eys – B. Derksen 156,7
Simpelveld – J. Schrijen 152,3
34A  Mooiste bieleman Jeugd
1 1e pr. Ubachsberg – T. Leunissen 162,4
37  Mooiste marketentstersgroep
1 1e Mooiste Marketentstersgroep (25,=) Eys 162,37
2 2e Mooiste Marketentstersgroep (20,=) Ubachsberg 162,2
3 3e Mooiste Marketentstersgroep (15,=) Vijlen 161,85
4 4e Mooiste Marketentstersgroep (10,=) Epen 160,9
38  Mooiste marketentster
1 1e pr. Eys – D. Troisfontaine 162,5
2 2e pr. Eys – K. Meessen 162,4
3 3e pr. Ubachsberg – C. van Erp 162,2 NL
4 4e pr Eys – M. de la Rosette 162,2 NL
5 5e pr Ubachsberg – N. Vilters 162,2 NL
6 Vijlen – A. Geerkens 161,9
7 Vijlen – S. Deliege 161,8
8 Epen – R. Hesdal 161,2
9 Epen – I. Notermans 160,8
10 Epen – R. Vossen 160,7
11 Houthem – E. Darding 159,8
39  Beste Hospitaalsoldaat
1 1e pr. Geen Deelname
40  Muziekkorpsen 1e-divisie
1 1e prijs (25,=) Ubachsberg 84,4
41  Muziekkorpsen 2e-divisie
1 1e prijs (25,=) Strucht 83,62
2 Vijlen 82,72
3 Wijlre 81,77
4 Margraten 81,42
42  Muziekkorpsen 3e-divisie
1 1e prijs (25,=) Epen 83,57
2 Voerendaal 81,67
3 Eys 81,65
4 Houthem 81,12
43  Muziekkorpsen 4e-divisie
1 1e prijs (25,=) Mheer 81,02
45  Beste tamboer-majoor
1 1e pr. Epen 103,5
2 2e pr. Wijlre 101,7
3 3e pr. Ubachsberg 100,8
4 Voerendaal 100,5
5 Margraten 99,8
6 Mheer 98,8
7 Vijlen 98,3
8 Meerssen 97,9
9 Strucht 97,6
10 Eys 95,8
11 Valkenburg 93,1
12 Simpelveld 92,8
13 Houthem 91,5
50  Solisten klaroen 1ste-divisie
1 1e pr. Simpelveld – Esther Scheeren 83,7
51  Solisten tamboers 3e-divisie
1 1e pr. Margraten – Sacha Onnou 84,6
52  Solisten tamboers 4e-divisie
1 1e pr.+ promotie Strucht – Sydney Willems 85,9
54  Solisten tamboers 5e-divisie
1 1e pr. + promotie Mheer – Jonathan van Dijk 85,2
2 2e pr. Vijlen – Daan Pieters 81,9
56  Solisten tamboers jeugd-divisie
1 1e pr. Vijlen – Kiana van Wezel 85,6
2 2e pr. Voerendaal – Damain Meijs 85
3 3e pr Vijlen – Lynn Coenen 84,4
4 4e pr. Wijlre  -  Stan Eijkenboom 81,5
5 Voerendaal – Anya Schielke 81,3
6 Strucht – Bente Leunissen 80,8
57  Solisten klaroen jeugd-divisie
1 1e pr. Voerendaal – Daan Eussen 82,6
2 Wijlre – Joep Mullenders 80,3
58  Beste commandant exercitie
1 1e pr. Wijlre 156,6
2 Mheer 142,7
3 Epen 142
59  Beste linker guide
1 1e pr. Wijlre 17,1
2 Mheer 16,2
3 Epen 15,4
60  Beste rechter guide
1 1e pr. Wijlre 17
2 Mheer 16,4
3 Epen 14,7
61  Beste oude exercitie
1 1e pr. Wijlre 156,6
2 Mheer 142,7
3 Epen 142

Copyright © 2013. All Rights Reserved.