Uitslagen 253ste bondsfeest te Wijlre 11-8-2019

UITSLAGEN    253e BONDSFEEST VAN DE RKZLSB TE WIJLRE OP 11-8-2019
Schietuitslagen
A-Klasse
1 Eys
2 Wijlre
3 Mjheer
4 Epen
5 Mechelen
B-Klasse
1 Eys
2 Wijlre B1
3 Simpelveld
4 Mheer
5 Strucht
Drietallen
1 Mechelen
2 Sint Geertruid
3 Strucht
01a Beste presentatie A-klasse
1 Ere Presentatie A klas (30,=) Strucht 50,1
2 1e Presentatie A klas (25,=) Vijlen 49,6
3 2e Presentatie A Klas (20,=) Eys 49,4
4 3e Presentatie A Klas (15,=) Mheer 49,3
5 Voerendaal 49,2
6 Epen 49,1
7 Ubachsberg 48,5
8 Margraten 45,2
01b Beste presentatie B-klasse
1 Ere presentatie B Klas (25,=) Vaals 48,7
2 1e Presentatie B klas (20,=) Mechelen 48,5
3 2e Presentatie B Klas (15,=) Valkenburg 47,1
4 3e Presentatie B Klas (10,=) Simpelveld 46,6
5 Meerssen 44,5
6 Sint Geertruid 44,5
7 Houthem 40
Tijdsoverschrijding presentatie Geen
02a Beste houding optocht A-klasse
1 Ere Optocht A Klas (30,=) Strucht 54,8
2 1e Optocht A Klas (25,=) Epen 54,7
3 2e Optocht A Klas (20,=) Eys 54,6
4 3e Optocht A Klas (15,=) Vijlen 54,5
5 Margraten 53,9
6 Mheer 53,4
7 Voerendaal 53,4
8 Ubachsberg 53,1
02b Beste houding optocht B-klasse
1 Ere Optocht B Klas (25,=) Mechelen 53,6
2 1e Optocht B Klas (20,=) Simpelveld 53,2
3 2e Optocht B Klas (15,=) Houthem 52,8 NL
4 3e Optocht B Klas (10,=) Valkenburg 52,8 NL
5 Sint Geertruid 52,5
6 Vaals 52,5
7 Meerssen 52,4
03a Beste defile A-klasse
1 Ere Defile A Klas (30,=) Eys 68,1
2 1e Defile A Klas (25,=) Epen 67,2
3 2e Defile A Klas (20,=) Strucht 66,4
4 3e Defile A Klas (15,=) Vijlen 66
5 Mheer 65,9
6 Ubachsberg 65,9
7 Voerendaal 65,5
8 Margraten 63,8
03b Beste defile B-klasse
1 Ere Defile B Klas (25,=) Vaals 63,3
2 1e Defile B Klas (20,=) Mechelen 62,5
3 2e Defile B Klas (15,=) Meerssen 62,2
4 3e Defile B Klas (10,=) Valkenburg 61,3
5 Simpelveld 59,9
6 Houthem 57,8
7 Sint Geertruid 57,3
04a Hoogste aantal Punt P.O.D. A klasse
1 Eys 172,1
2 Strucht 171,3
3 Epen 171
4 Vijlen 170,1
5 Mheer 168,6
6 Voerendaal 168,1
7 Ubachsberg 167,5
8 Margraten 162,9
04b Hoogste aantal Punt P.O.D. B Klasse
1 Mechelen 164,6
2 Vaals 164,5
3 Valkenburg 161,2
4 Simpelveld 159,7
5 Meerssen 159,1
6 Sint Geertruid 154,3
7 Houthem 150,6
09  Beste bordjesdrager
1 1e pr. Strucht 54,5
2 2e pr. Simpelveld 54,2 NL
3 3e pr. Epen 54,2 NL
4 4e pr. Eys 53,9 NL
5 Mheer 53,9 NL
6 Margraten 53,8
7 Voerendaal 53,7
8 Houthem 52,9
9 Ubachsberg 52,8
10 Mechelen 52,7
11 Meerssen 52,6
12 Sint Geertruid 51,5
13 Valkenburg 51,5
10  Mooiste uniform A- Klasse
1 1e Mooiste Uniform (20,=) Ubachsberg 72,5
2 2e Mooiste Uniform (10,=) Eys 72,3
3 Margraten 72,2
4 Epen 71,7
5 Strucht 71,5
6 Vijlen 70,8
7 Mheer 70,5
8 Voerendaal 70
10A  Mooiste uniform B -Klasse
1 1e Mooiste Uniform (20,=) Valkenburg 71,5
2 2e Mooiste Uniform (10,=) Sint Geertruid 71,4
3 Mechelen 70,7
4 Vaals 70,3
5 Meerssen 70,2
6 Houthem 70,1
7 Simpelveld 69,7
11  Mooiste geheel A- Klasse
1 1e Mooiste Geheel (20,=) Strucht 54,9
2 2e Mooiste Geheel (10,=) Ubachsberg 54,7
3 Eys 54,5
4 Vijlen 54,4
5 Epen 54,3
6 Margraten 53,8
7 Mheer 53,4
8 Voerendaal 53,1
11A  Mooiste geheel B- Klasse
1 1e Mooiste Geheel (20,=) Mechelen 53,8
2 2e Mooiste Geheel (10,=) Sint Geertruid 53,1
3 Valkenburg 53
4 Meerssen 52,5
5 Simpelveld 52,3
6 Vaals 52,3
7 Houthem 52,1
12 Beste vaandeldrager
1 1e pr. Eys 89,5
2 2e pr. Strucht 89
3 3e pr. Mheer 88,3
4 4e pr. Ubachsberg 87
5 Voerendaal 84,6
6 Vaals 82,9
7 St. Geertruid 82,3
8 Vijlen 82,1
9 Mechelen 81,9
10 Epen 80,7
11 Simpelveld 80,3
12 Meerssen 79,9
13 Valkenburg 79,2
14 Margraten 78,4
15 Houthem 77,9
16  Beste commandant A.O.
1 1e pr. Strucht 145,5
2 2e pr. Vijlen 143,1
3 3e pr. Eys 141,6
4 Valkenburg 141,2
5 Mheer 137,9
6 Vaals 137,5
7 Mechelen 134,4
8 Ubachsberg 134,2
9 Margraten 130,9
10 Voerendaal 130,7
11 Epen 129,5
12 Meerssen 128,4
13 St. Geertruid 127,3
14 Simpelveld 127,2
15 Houthem 126
25  Mooiste koning in uniform
1 1e pr. Valkenburg 127,2
2 2e pr. Epen 126,7
3 3e pr. Eys 126,6
4 Meerssen 126,3
5 Voerendaal 125,8
6 Vaals 125,7
7 Houthem 125,5
8 Sint Geertruid 125,5
9 Vijlen 125,5
10 Ubachsberg 124,6
26  Mooiste koning in jacquet
1 1e pr. Strucht 127,9
2 Mechelen 127,4
3 Mheer 126
4 Margraten 125,8
5 Simpelveld 124,8
27  Mooiste koningin
1 1e pr. Valkenburg 111,3
2 2e pr. Eys 109,3
3 3e pr. Voerendaal 109,1
4 4e pr. Epen 109
5 Vaals 109
6 Meerssen 108,4
7 Margraten 108,3
8 Houthem 107,9
9 Mheer 107,8
10 Simpelveld 107,6
11 Mechelen 107
12 Vijlen 106,8
28  Mooiste keizer in uniform
1 1e pr. Geen Deelname
29  Mooiste keizer in jacquet
1 1e pr. Mheer 125,9
30  Mooiste keizerin
1 1e pr. Mheer 108,3
31  Mooiste Generaal
1 1e pr. St. Geertruid 110,2
2 Eys 108
3 Vijlen 107,4
4 Margraten 106,9
5 Houthem 105,4
32  Modelste generaal
1 1e pr. Voerendaal 127
33  Mooiste bielemangroep
1 Mooiste Bieleman groep (25,=) Ubachsberg 163,8
2 Eys 160,8
3 Voerendaal 160,3
34  Mooiste bieleman
1 1e pr. Ubachsberg – M. Raven 164,1
2 2e pr. Ubachsberg – R. Heuts 163,4
Eys – B. Bormans 160,8
Eys – B. Derksen 160,8
Voerendaal – O. Caubo 160,3
Voerendaal – W. Vos 160,3
Voerendaal – L. Hamers 160,3
34A  Mooiste bieleman Jeugd
1 1e pr. Ubachsberg – T- Leunissen 162,8
35  Mooiste bieleman Jeugd
1 1e pr. Ubachsberg 54,6
37  Mooiste marketentstersgroep
1 1e Mooiste Marketentstersgroep (25,=) Voerendaal 1633,5
2 2e Mooiste Marketentstersgroep (20,=) Mheer 1633,333
3 3e Mooiste Marketentstersgroep (15,=) Eys 1630,333
4 4e Mooiste Marketentstersgroep (10,=) Mechelen 1627
5 Ubachsberg 1625
6 Margraten 1622,33
7 Epen 1615,667
38  Mooiste marketentster
1 1e pr. Mheer – W. Den Os 1636
2 2e pr. Voerendaal – C. Smitsmans 1634
3 3e pr. Mheer – S. Senden 1633
4 4e pr Voerendaal – C. Smeets 1633
5 5e pr Eys – D. Troisfontaine 1631
6 Mheer – A. Beckers 1631
7 Eys – K. Meessen 1630
8 Eys – M. de la Rosette 1630
9 Mechelen – M. Huynen 1627
10 Mechelen – R. Pleijers 1627
11 Mechelen – Y. Simon 1627
12 Mechelen – S. Theunissen 1627
13 Ubachsberg – B. Leunissen 1625
14 Ubachsberg – D. Raven 1625
15 Ubachsberg – J. Senden 1625
16 Ubachsberg – B. Volf 1625
17 Margraten – E. Pont 1623
18 Margraten – S. Hollands 1622
19 Margraten – M. Smeets 1622
20 Epen – S. Mudde 1617
21 Epen – I. Notermans 1615
22 Epen – S. Plum 1615
23 Houthem – E. Darding 1586
40  Muziekkorpsen 1e-divisie
1 1e prijs (25,=) Ubachsberg 86,7
41  Muziekkorpsen 2e-divisie
1 1e prijs (25,=) Vijlen 81,225
2 Margraten 80,6
3 Strucht 78,6
4
42  Muziekkorpsen 3e-divisie
1 1e prijs (25,=) Epen 83,73
2 Eys 83,25
3 Houthem 80,475
4
43  Muziekkorpsen 4e-divisie
1 1e prijs (25,=) Mheer 82,975
45  Beste tamboer-majoor
1 1e pr. Strucht 99,5
2 2e pr. Mheer 97,8
3 3e pr. Epen 97,3
4 Mechelen 97,1
5 Vijlen 96
6 Ubachsberg 95,7
7 Voerendaal 95,3
8 Meerssen 94,6
9 Valkenburg 91,8
10 Simpelveld 91,6
11 Sint Geertruid 90,1
12 Eys 87
13 Margraten 86,8
14 Houthem 85
50  Solisten klaroen 1ste-divisie
1 1e pr. Simpelveld – Esther Scheeren 81,7
51  Solisten tamboers 3e-divisie
1 1e pr. Margraten – Sacha Onnou 82,6
54  Solisten tamboers 5e-divisie
1 1e pr. Eys – Milan Verpoort 83,7
2 2e pr. Mheer – Jonathan van Dijk 83,5
Vijlen – Daan Pieters 80,9
Sint Geertruid – Arnando Volders 78,6
Sint Geertruid – Adryene Volders 78,5
56  Solisten tamboers jeugd-divisie
1 1e pr. Vijlen – Lynn Coenen 85
2 2e pr. Vijlen – Kiana van Wezel 83,8
3 3e pr Voerendaal – Damain Meijs 81,3
4 4e pr. Wijlre  -  Stan Eijkenboom 81
5 Strucht – Bente Leunissen 80,9
6 Voerendaal – Anya Schielke 80,5
57  Solisten klaroen jeugd-divisie
1 1e pr. Wijlre – Joep Mullenders 81,6
58  Beste commandant exercitie
1 1e pr. Epen 62
59  Beste linker guide
1 1e pr. Epen 17,3
60  Beste rechter guide
1 1e pr. Epen 16,5
61  Beste oude exercitie
1 1e pr. Epen 158,4

Copyright © 2013. All Rights Reserved.